Město hraček

naše cena 151 Kč
naše cena 143 Kč

O nás

Vážená maminko, tatínku, babičko, dědečku, sestřičko, bratříčku, teto či strejdo,

vítáme tě v našem městě hraček, který má za cíl jediné. Spokojené děti s radostným úsměvem z darované hračky. Však to znáte sami. Není nic krásnějšího než, když vidíte jak si Váš prcek spokojeně hraje a poznává něco nového.

V dnešní době, kdy kolem sebe vidíme spoustu levných hraček z asijských a rozvojových zemí však tyto hračky plní spíše jen úlohu krátkodobé radosti. Za pár dní, mnohdy již po pár minutách se laciné plastové hračky rozbijí a smutek dítěte je stejný, jako promarněné peníze toho, kdo hračku daroval. Z toho důvodu u nás najdete především klasické dřevěné hračky, které však ze zkušenosti děti milují mnohem více, než ukřičené blikající kousky plastů.

Věříme, že zvolíte cestu kvality, tradice a funkčnosti na úkor falešně hrajícího, blikajícího plastu. Přejeme Vám i Vašim dětem mnoho radosti, kterou si každé dítě zaslouží.

Hodně zdraví a naviděnou

ve Městě hraček

Jiří
táta, strýc a majitel Města hraček